Katalog osoblja

Katalozi osoblja za pojedine škole mogu se naći na web mjestu svake škole.

Središnji ured

Charles D. Britton, ur.d, nadstojnik

cbritton@portlandct.us

Istočna glavna ulica 33
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.6790
Faks 860.342.6791

Meg Wright, izvršna asistentica
mwright@portlandct.us
Istočna glavna ulica 33
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.6790
Faks 860.342.6791

Stephanie Fragola,

Asistent nadzornika za poslovne i financijske poslove sfragola@portlandct.us
Istočna glavna ulica 33
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.6794
Faks 860.342.6791

Jennifer Gochee,

Obveze na računu, obračun plaća, stručnjak za osoblje
jgochee@portlandct.us
Istočna glavna ulica 33
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.6793
Faks 860.342.6791

Ured za studentske službe

Gospođo Dawn Davis
Direktor studentske službe
ddavis@portlandct.us

Istočna glavna ulica 33
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.2778
Faks 860.342.6791

Nancy Bakos, administrativna asistentica za studentske usluge
nbakos@portlandct.us
Istočna glavna ulica 33
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.2778
Faks 860.342.6791

Ravnatelj kurikuluma, Nastava / tehnologija

Eric Martin

Ravnatelj kurikuluma, nastave i tehnologije

emartin@portlandct.us

Istočna glavna ulica 33

Portland, CT 06480

Telefon 860.342.6790

Faks 860.342.6791

Tehnološki tim

Nisar Mian
IT menadžer

nmian@portlandct.us
Visoka ulica 95
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.1720

Elliot McBride
Tehnološki tehničar
emcbride@portlandct.us
Visoka ulica 95
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.1720

Holly Russo

Stručnjak za upravljanje podacima i komunikaciju
hrusso@portlandct.us
Ulica High Street 95
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.1720

Atletski direktor

Atletski direktor

Christopher Serra

E- adresa : portlandad@portlandct.us

Telefon: 860-342-1720

Atletska web stranica

Školski administratori

Osnovni pogled na dolinu
Gospođa Jessica Bruenn, ravnateljica
jbruenn@portlandct.us
81 High Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.3131
Faks 860.342.3138

Škola Gildersleeve
G. Ryan Walstrom, ravnatelj
rwalstrom@portlandct.us
575 1/2 Glavna ulica
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.0411
Faks 860.342.3194

Srednja škola Brownstone

Gospođa Allison Hine, ravnateljica
ahine@portlandct.us
Glavna ulica 314
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.6765
Faks 860.342.6766

Srednja škola u Portlandu

Chuck Hershon, ravnatelj

chershon@portlandct.us

Su-ravnatelj
Gospođa Kathryn Lawson, su-ravnateljica
klawson@portlandct.us
93 High Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.1880
Faks 860.342.3934

Srednja škola u Portlandu
Gospođa Kathryn Lawson, ravnateljica
klawson@portlandct.us
Chuck Hershon, su-ravnatelj

chershon@portlandct.us

Visoka ulica 95
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.1720
Faks 860.342.4108

U

  Državne škole u Portlandu CT

33 East Main Street, Portland, CT 06480

Telefon: 860.342.6790 Faks: 860.342.6791

© 2021   Pristupačnost web mjesta