Katalog personelu

Katalogi personelu dla poszczególnych szkół można znaleźć na stronach internetowych każdej szkoły.

Biuro centralne

Charles D. Britton, red.D, superintendent

cbritton@portlandct.us

33 East Main Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.6790
Faks 860.342.6791

Meg Wright, asystentka wykonawcza
mwright@portlandct.us
33 East Main Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.6790
Faks 860.342.6791

Stephanie Fragola,

Asystent superintendenta ds. Biznesowych i finansowych sfragola@portlandct.us
33 East Main Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.6794
Faks 860.342.6791

Jennifer Gochee,

Rozrachunki z dostawcami, płace, specjalista ds. Kadr
jgochee@portlandct.us
33 East Main Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.6793
Faks 860.342.6791

Biuro Obsługi Studentów

Pani Dawn Davis
Dyrektor ds. Obsługi studentów
ddavis@portlandct.us

33 East Main Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.2778
Faks 860.342.6791

Nancy Bakos, asystent administracyjny ds. Usług dla studentów
nbakos@portlandct.us
33 East Main Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.2778
Faks 860.342.6791

Dyrektor programu nauczania, instrukcji / technologii

Eric Martin

Dyrektor programu nauczania, nauczania i technologii

emartin@portlandct.us

33 East Main Street

Portland, CT 06480

Telefon 860.342.6790

Faks 860.342.6791

Zespół technologiczny

Nisar Mian
Kierownik działu IT

nmian@portlandct.us
95 High Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.1720

Elliot McBride
Technik technologii
emcbride@portlandct.us
95 High Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.1720

Holly Russo

Specjalista ds. Zarządzania danymi i komunikacji
hrusso@portlandct.us
95 High Street Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.1720

Dyrektor sportowy

Dyrektor sportowy

Christopher Serra

E-mail: portlandad@portlandct.us

Telefon: 860-342-1720

Link do witryny sportowej

Administratorzy szkół

Valley View Elementary
Pani Jessica Bruenn, dyrektor
jbruenn@portlandct.us
81 High Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.3131
Faks 860.342.3138

Szkoła Gildersleeve
Pan Ryan Walstrom, dyrektor
rwalstrom@portlandct.us
575 1/2 Main Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.0411
Faks 860.342.3194

Szkoła średnia Brownstone

Pani Allison Hine, dyrektor
ahine@portlandct.us
314 Main Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.6765
Faks 860.342.6766

Gimnazjum w Portland

Chuck Hershon, dyrektor

chershon@portlandct.us

Współzałożyciel
Pani Kathryn Lawson, współzałożycielka
klawson@portlandct.us
93 High Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.1880
Faks 860.342.3934

Liceum w Portland
Pani Kathryn Lawson, dyrektor
klawson@portlandct.us
Chuck Hershon, współ-dyrektor

chershon@portlandct.us

95 High Street
Portland, CT 06480
Telefon 860.342.1720
Faks 860.342.4108

Wcześniejsze

  Szkoły publiczne w Portland CT

33 East Main Street, Portland, CT 06480

Telefon: 860.342.6790 Faks: 860.342.6791

© 2021   Dostępność witryny internetowej