Program nauczania, instrukcje i technologia

Eric Martin

Dyrektor programu nauczania, instrukcji i technologii

Szkoły publiczne w Portland

33 East Main Street

Portland, Connecticut 06480

Tel. (860) 342-6790 x1499

Faks. (860) 342-6791

Wcześniejsze

Specjaliści ds. Programu nauczania

Ann Marie Szerejko

Specjalista ds. Sztuki

aszerejko@portlandct.us

Wcześniejsze

Corey Toussaint

Specjalista CTE

ctoussaint@portlandct.us

Wcześniejsze

Johnna Cunningham

Specjalista od K do 6 ELA

jcunningham@portlandct.us

Wcześniejsze

Beth McCormick

7 do 12 Specjalista ELA

bmccormick@portlandct.us

Wcześniejsze

Elisha Millerd

Specjalista ds. Mediów bibliotecznych

emillerd@portlandct.us

Wcześniejsze

Krista Larson

Specjalista matematyki

klarson@portlandct.us

Wcześniejsze

Kristin Novak

Specjalista ds. Muzyki

knovak@portlandct.us

Wcześniejsze

Chris Serra

Specjalista Wychowania Fizycznego

cserra@portlandct.us

Wcześniejsze

Cindy Harrington

Specjalista od czytania

charrington@portlandct.us

Wcześniejsze

Suzanne McDougall

Specjalista ds. Nauki

smcdougall@portlandct.us

Wcześniejsze

Rob Raines

Specjalista nauk społecznych

rraines@portlandct.us

Wcześniejsze

Stefanie Junker

Specjalista od języków świata

sjunker@portlandct.us

Wcześniejsze

Wcześniejsze

  Szkoły publiczne w Portland CT

33 East Main Street, Portland, CT 06480

Telefon: 860.342.6790 Faks: 860.342.6791

© 2021   Dostępność witryny internetowej