Kurikulum, upute i tehnologija

Eric Martin

Ravnatelj kurikuluma, nastave i tehnologije

Portland javne škole

Istočna glavna ulica 33

Portland, Connecticut 06480

Tel. (860) 342-6790 x1499

Faks. (860) 342-6791

U

Stručnjaci za kurikulum

Ann Marie Szerejko

Stručnjak za umjetnost

aszerejko@portlandct.us

U

Corey Toussaint

CTE stručnjak

ctoussaint@portlandct.us

U

Johnna Cunningham

K do 6 ELA specijalist

jcunningham@portlandct.us

U

Beth McCormick

7 do 12 stručnjaka za ELA

bmccormick@portlandct.us

U

Elisha Millerd

Stručnjak za knjižnične medije

emillerd@portlandct.us

U

Krista Larson

Stručnjak za matematiku

klarson@portlandct.us

U

Kristin Novak

Glazbeni stručnjak

knovak@portlandct.us

U

Chris Serra

Stručnjak za tjelesni odgoj

cserra@portlandct.us

U

Cindy Harrington

Specijalist za čitanje

charrington@portlandct.us

U

Suzanne McDougall

Stručnjak za znanost

smcdougall@portlandct.us

U

Rob Raines

Specijalist za društvene studije

rraines@portlandct.us

U

Stefanie Junker

Svjetski specijalist za jezik

sjunker@portlandct.us

U

U

  Državne škole u Portlandu CT

33 East Main Street, Portland, CT 06480

Telefon: 860.342.6790 Faks: 860.342.6791

© 2021   Pristupačnost web mjesta